نویسنده : تست تست | زمان مطالعه : 1 دقیقه

ثبت نام در بازار کریپتو چگونه است؟

برای ورود به بازار کریپتو و انجام معاملات، به یک صرافی یا بروکر معتبر نیاز دارید. صرافی های ارز دیجیتال امکان خرید و فروش رمز ارزهای مختلف را برای کاربران فراهم می کنند، اما برای ثبت نام و احراز هویت در آن ها، باید قوانین آنها را رعایت کنید. بعضی از صرافی ها فقط از تعداد محدودی ارز دیجیتال برای خرید و فروش پشتیبانی می کنند. بعضی دیگر روش های خاصی را برای شارژ حساب معاملاتی در اختیار کاربران قرار می دهند. بنابراین باید یک صرافی معتبر با قابلیت های پیشرفته و پشتیبانی از رمز ارزهای مورد نظر خود انتخاب کنید و مراحل ثبت نام و احراز هویت را در آن انجام دهید.

مرحله بعد انتقال وجه به حساب معاملاتی و استفاده از امکانات و چارت های صرافی برای انجام یک معامله است. وقتی یک ارز دیجیتالی کریپتو می خرید، باید آن را در یک مکان امن ذخیره کنید. چندین گزینه برای ذخیره سازی دارایی های دیجیتال وجود دارد از جمله : کیف پول های انلاین و کیف پول های فیزیکی

کیف پول های متصل به صرافی یکی از روش های ذخیره ارز دیجیتال هستند که امنیت خوبی دارند. اما اگر می خواهید دارایی خود را خارج از صرافی ذخیره کنید، به کیف پول های فیزیکی نیاز دارید.

کیف پول های آنلاین امکان ذخیره سازی دارایی ها را به صورت آنلاین برای شما فراهم می کنند. این کیف پول ها همچنین دارای اپلیکیشن موبایل هستند. به دلیل اتصال به اینترنت، خطر سرقت دارایی ها وجود دارد. کیف پول های سرد به شکل فیزیکی به بازار عرضه می شوند و بدون نیاز به اینترنت، ارزهای دیجیتال را ذخیره می کنند. این کیف پول ها امنیت بالاتری دارند، اما باید مراقب گم شدن یا خراب شدن دستگاه باشید.